Padovanok fotosesiją

Mosėdžio g. 7 - 1, Kaunas

+370 687 23 022

Taigi, istorija apie mane, kuri gali padėti ir jums

Buvau eilinė karjeros siekianti, didelius iššūkius sau kelianti, perfekcionistė moteris, kuri sau neleido klysti ir stengėsi visada būti tobula. Tobula savo gyvenimo būdu, tobula mama ir žmona, tobula darbuotoja ir pavyzdys visiems. Ir žinoma man tai labai puikiai sekėsi. Atlyginimas kilo, pareigos taip pat....Tačiau laimės kažkaip nuo to neatsirado daugiau...

Todėl būdama 33metų pradėjau suprasti, kad visa tai ko siekiau tiek metų yra visiškai ne tai ko man reikia. Dauguma pasakytų, taigi čia svajonių gyvenimas. Taip..negaliu sakyti, kad buvau nelaiminga, tačiau vidinės ramybės ir džiaugsmo nejaučiau. Ir uždaviau sau klausimą, esminį klausimą, kurį turi atsakyti kiekvienas sau “ar noriu taip gyventi ir tą patį veikti dar 20 metų”? Ar būsiu kažkam reikalinga kaip savo srities specialistė po 20 metų? Ir atsakymas buvo – NE! Nenoriu dirbti samdomo darbo, nenoriu kažkam tarnauti, nenoriu to daryti dar tiek daug metų. Iš to sekė sekantis klausimas: “Tai ko tu nori Laura?"

Šį klausimą uždavinėjau daug metų. Daug skaičiau, domėjausi, klausiau ką kalba žmonės ir t.t...bet nei vienas neatsakė man į klausimą kur mano kelias? Nes atsakymas yra mūsų viduje. Tik kaip jį atrasti?

Tada ieškodama atradau savo būdą ir metodą kaip tai padaryti?

Pirmiausia žinojau, kad noriu veikti visko labai daug. Bet kaip viską apjungti? Kaip daryti viską ko noriu? Tai buvo labai didelis iššūkis.

Tik savo surasto metodo dėka, įkūriau Estetikos ir foto studiją “Fausta” .Kodėl Fausta? Na gi žinoma, todėl, kad studija ir didžioji dalis mano gyvenimo skirta dukrai, na ir gal truputi dėl to, kad ji šiek tiek žinomas vaikas Lietuvoje.


Savo sukurtą metodą papasakosiu ir jums. Ir ne tik metodą, tikiu, kad galiu jūs ikvėpti, įkvėpti atrasti pasitikėjimą savimi, atrasti kelią kaip savęs ieškoti ir gal jums tai padės save sudėlioti į reikiamas "lentynėles"?


Per keliarius savęs ieškojimo metus supratau, kad turiu kažkokių nesuprantamų galių motyvacijoje, todėl ryžausi rengti motyvacinius įkvėpimo mokymus moterims. Noriu joms padėti atrasti save. Tai darau todėl, kad jaučiu didžiulį pasitenkinimą kai galiu kažkam padėti.

Ne viena moteris po mūsų pasikalbėjimų atrado save, o gal tiksliau, labiau atsiskleidė, kelios dirba net ir su manimi. Priimu jas ne iš gailesčio ar supratimo, o todėl, kad jos tai daro iš meilės savo veiklai. Nes tikiu, kad darbas su meile yra gerokai kokybiškesnis, nei darbas "autopilotu". Su manimi dirba nuostabioji fotografė, kuriai šis darbas teikia tiek džiaugsmo šiandien, nors dar visai nesenai ji buvo tiesiog ta pati, karjeros siekianti, skyriaus vadovė. Ji nuolat kelia savo kompetenciją ir vis daugiau gauna užsakymų. Matydama jos spindinčias akis pagaliau darant tai ką ji atrado savyje, mano širdis džiaugiasi su ja kartu .

Kita moteris, kuri dirbdama su finansais, kasdieną į darbą atnešdavo pasipuošti puikią gėlių puokštę, kuri mus visus džiugindavo. Po mūsų pokalbių, ilgų pokalbių, pakviečiau ją ryžtis ir dirbti su manimi kuriant puikias puokštes, nes jos pašaukimas nėra finansai, ji labai kūrybingas žmogus.


Taip lašelis prie lašelio stengiuosi kurti tai, kas man teikia didelį džiaugsmą ir tikiu, kad po metų kelių išvystysiu savo verslą ir pomėgį į tokį lygmenį, kuomet man nebereikės dirbti kažkam. Galėsiu dirbti sau ir žmonėms, kuriems reikės mano pagalbos.

Net rašydama apie tai jaučiu didelį džiaugsmą ir pasitenkinimą.

Todėl noriu įkvėpti daug žmonių, ypač moterų, kad jos gali daryti tai ką nori ir tokiu būdų pasiekti trūkstamos pilnatvės savo gyvenime.

Suprantu ir žinau, kad svarbiausia sveikata, šeima, bet labai svarbu veikla, kuri tau teikia džiaugsmą ir pasitenkinimą. Tada po darbo grįžti ne pavargęs ir išsunktas, o kupinas džiaugsmo ir įkvėpimo.

Tačiau nežadu sustoti. Turiu dar daug iššūkių, kurie mane veda į priekį, kurie mane verčia tobulėti ir svarbiausia padėti.Mokymų trukmė – apie 3 val. arba tiek, kiek reikės padėti.
Kaina – sutartinė.

Skambinkit telefonu: +370 687 23022